KÉPES RÁDIÓ

Iskolánkban minden reggel fél nyolckor megszólal a Képes Rádió!

Két fiatal kollégánk – Balogh István és Simon Bálint, akik mellesleg sógorok is – gondoskodik arról, hogy diákjaink napja jól induljon.

A nagyon rövid és frappáns bejelentkezések, információk, köszöntések mellett a lényeg a hangulaton van. És persze az értékek átadásán, amire a klasszikus és a modern zene is jó lehetőséget ad.

A tematikus szerkesztés szerint hétfőn mai magyar és külföldi slágerek, kedden népzenei felvételek, szerdán dzsessz kompozíciók, csütörtökön komolyzenei (klasszikus) művek, pénteken pedig retró hangulatú magyar és külföldi slágerek hangzanak fel.

A „szigorú” szerkesztésű műsorrend azért lehetőséget ad arra is, hogy időnként egy-egy diák, vagy kisebb, nagyobb közösség különleges kérése, kívánsága is teljesüljön.